Polsver Maszyny i technologie do obróbki plastycznej blach i rur

Göteneds

Firma GOTENEDS z Szwecji wraz z firmą Cidan z Dani wchodzą w skład grupy Petersen Machinery Group A/S. GOTENEDS specjalizuje się w produkcji zaawansowanych zaginarek i zaginarko-krawędziarek sterowanych CNC. Firma położona jest ok. 140 km na północ od Goteborga nad największym jeziorem w Europie – Vanem.

Ponad 100 letnie doświadczenie firmy GOTENEDS przyczynia się do tego, iż w ofercie znajduje się szeroka gama zaginarek i zaginarko-krawędziarek, które są dostarczane do ponad 30 krajów na całym świecie. Łączna powierzchnia produkcyjna obu zakładów wynosi ok. 11.000 m2 z roczną produkcją ponad 1000 maszyn.
W znacznej części są to maszyny sterowane CNC.

Rozwiązania konstrukcje maszyn oparte są na naszych własnych doświadczeniach, patentach i są ciągle rozwijane tak aby zapewnić łatwość obsługi, niezawodność działania oraz dużą wydajność, a przede wszystkim znaną na całym świecie renomowaną szwedzką jakość.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie producenta http://www.cidanmachinery.com/ lub kontakt telefoniczny lub email.Oferta firmy jest w trakcie aktualizacji. Przepraszamy za niedogodności.

 powrót
Kontakt Zapytanie Oferta O firmie Start Na górę