2021-10-01

ITM Industry Europe 2021 – Dziękujemy, że byliście tam z nami!

Po miesiącach lockdownu, wielu odwołanych imprezach targowych i perturbacjach związanych z pandemią koronawirusa w końcu mogliśmy spotkać się z naszymi Klientami. Na przełomie sierpnia i września po raz kolejny uczestniczyliśmy w ITM Industry Europe, czyli Spotkaniu Przemysłu Ery Cyfrowej w Poznaniu. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko wystawowe i byli zainteresowani naszą ofertą.

ITM Industry Europe to cykliczna impreza, która ze względów pandemicznych zawieszona została aż na dwa lata. To również pierwsze targi organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich od blisko roku. Poprzednie wydarzenie na tak wielką skalę odbyło się tu na początku października 2020 roku, przez kolejnych 11 miesięcy hale wystawiennicze stały puste, a obostrzenia pandemiczne spowodowały wstrzymanie wszystkich targowych spotkań, także tych dla biznesu.

 

Cieszymy się, że powoli możemy wracać do normalności sprzed pandemii. Dla całej naszej branży, ale i dla biznesu w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu, targi o międzynarodowym charakterze są niezwykle ważne. Dzięki nim mamy możliwość bezpośredniego dotarcia do klienta, porozmawiania z nim, spotkania twarzą w twarz. Choć wykorzystywane na szeroką skalę rozwiązania technologiczne umożliwiały nam podczas pandemii na inicjowanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami, wszyscy doskonale wiemy, że nie zastąpią one spotkań indywidualnych, twarzą w twarz – ocenia Grzegorz Langier, Dyrektor Handlowy z firmy Pol-Sver. 

 

W ciągu czterech dni wystawienniczych stoisko Pol-Sver cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, którym z tego miejsca pragniemy gorąco podziękować za inspirujące rozmowy, bardzo miłe spotkania i zainteresowanie ofertą firmy. Z wieloma klientami mogliśmy zobaczyć się osobiście po raz pierwszy od wielu miesięcy, wielu z nich dopiero poznaliśmy – każde z tych spotkań i każda rozmowa były i są jednak dla nas ważne. Nie tylko pozwalają nam spełniać oczekiwania kontrahentów, ale i rozwijać ofertę tak, aby cieszyła się zainteresowaniem Klientów.

 

Dla przedstawicieli Pol-Sveru cztery dni spędzone na ITM Industry Europe były czasem niezwykle produktywnym: pozwoliły nawiązać nowe biznesowe relacje, umocnić pielęgnowane przez wiele lat kontakty, a także zainteresować ofertą nowe podmioty na polskim rynku. Po raz pierwszy od dwóch lat mieliśmy szansę wziąć udział wraz z innymi firmami w tak dużym spotkaniu dla przemysłu.

 

Bezpośrednie relacje od zawsze są solą naszego biznesu, na nich opieramy prawidłowe funkcjonowanie całej firmy, dlatego cieszymy się, że w Poznaniu znów mogliśmy spotkać się z klientami, uścisnąć im dłonie, usłyszeć gwar wypełniających się hal i pracujących na stoiskach maszyn. U nas największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyła się wycinarka laserowa, która zbiera bardzo pozytywne opinie i przez zdecydowaną większość użytkowników oceniania jest, jako jedna z najbardziej niezawodnych maszyn na rynku. To budujące, bo siłę i energię w dużej mierze czerpiemy właśnie z zadowolenia naszych klientów – mówi Łukasz Penar, Prokurent z firmy Pol-Sver.

 

ITM Industry Europe to jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń dla B2B w naszej części Europy, dlatego cieszymy się, że wspólnie z naszymi klientami mogliśmy wziąć w nim udział. Jednocześnie zapraszamy już na przyszłoroczną edycję targów, które – jeśli tylko sytuacja pandemiczna w Polsce i Europie na to pozwoli – odbędą się również na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 31 maja – 3 czerwca 2022 roku.