Aktualności, 15 listopada 2023

Odkryj Przyszłość Technologii na Dniach Otwartych Pol-Sver!

W dniach 21-23 listopada 2023 r. zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu Dni Otwarte w Pol-Sver! To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak nowoczesne technologie przekształcają przemysł i wprowadzają go w nową erę oszczędności energetycznej i efektywności operacyjnej.

Doświadcz Automatyzacji na Najwyższym Poziomie:

Podczas Dni Otwartych prezentujemy rewolucyjną zrobotyzowaną celę INTELIBEND – M z robotem YASKAWA, która transformuje proces gięcia metali poprzez automatyzację, precyzję i szybkość. To zaawansowane rozwiązanie łączy 100% elektryczne prasy krawędziowe DURMA typ AD-ES z oprogramowaniem M-Robot, dając pełną kontrolę nad produkcją i optymalizację kosztów.

Przyszłość Gięcia Metalu na Naszych Dniach Otwartych!

W centrum naszych Dni Otwartych znajduje się zaginarka VARIOBEND V2.5 od ASCO – przełom w technologii gięcia, który łączy w sobie rewolucyjną precyzję gięcia góra / dół i niezrównaną oszczędność energii. Z pełną geometrią gięcia 300 stopni i zdolnością do obróbki stali o grubości do 2.5 mm, ta w pełni elektryczna zaginarka definiuje przyszłość w produkcji metalowej.

Odkryj naszą zaawansowaną linię produktów:

  • Lasery światłowodowe DURMA serii HD-FL i HD-FO.
  • Energooszczędne prasy krawędziowe DURMA z technologii hybrydowej serii AD-Servo i elektryczne serii AD-ES.
  • Zrobotyzowaną celę INTELIBEND – M z robotem YASKAWA z  100% elektryczną prasą krawędziową DURMA i oprogramowaniem M-Robot firmy METALIX.
  • Innowacyjny robot spawalniczy Cobot YASKAWA.
  • Rozwiązania CAD/CAM do programowania maszyn offline firmy METALIX.

Nasz zespół ekspertów będzie do Twojej dyspozycji, aby pokazać Ci możliwości urządzeń, odpowiedzieć na pytania i pomóc w optymalizacji procesów produkcyjnych Twojej firmy.

Przyjdź i zobacz, jak te technologie działają na żywo, i zainspiruj się do wprowadzenia zmian, które mogą znacząco poprawić Twoją działalność.

Nie przegap tej okazji! Zarejestruj się już dziś i stań się częścią rewolucji technologicznej, która kształtuje przemysł na nadchodzące dekady.