2021-10-18

Odwiedź nasze stoisko na targach STOM. Czekamy właśnie na Ciebie!

W dniach 19-21 października zapraszamy na nasze stoisko na Targach STOM. Ciekawie zapowiadające się wydarzenie będzie miało miejsce w kompleksie Targów Kielce, a wszyscy zainteresowani ofertą firmy POL-SVER na pewno znajdą interesujące ich urządzenia.

 

Branża technologiczna powoli wraca do życia po trudnym czasie pandemii. Po okresie stagnacji i niepewności, firmy znów chcą inwestować w swój rozwój, udoskonalać się i poszerzać zakres swoich działań. We wszystkim tym nieocenioną rolę pełnią branżowe targi, podczas których można zapoznać się z nowinkami z rynku, prześledzić trendy, a przede wszystkim zawrzeć nowe oraz pielęgnować dotychczasowe kontakty.

 

Możliwość osobistego kontaktu z klientami i dostawcami jest szalenie istotna dla rozwoju każdego biznesu, dlatego nie wyobrażamy sobie, żeby mogło zabraknąć nas w Kielcach. Jesteśmy obecni przez wszystkie trzy dni targowe i gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – mówi Grzegorz Langier, Dyrektor Handlowy w firmie POL-SVER – Prezentujemy naszą najnowszą ofertę, każdemu zainteresowanemu z przyjemnością opowiemy o urządzeniach, a także zaprezentujemy możliwości ich działania. Stale poszerzamy zakres naszych usług, dbając przy tym o nieustanny wzrost jakości, żeby zadowolić klientów, którzy nam zaufali

 

Tegoroczne targi STOM zorganizowane zostaną w ramach kieleckiej „Jesieni Przemysłowej” i odbędą się aż w siedmiu halach Targów Kielce. Świadczy to nie tylko o ciągłym rozwoju branży, ale również o stale rosnącym zainteresowaniu klientów. W bieżącej edycji imprezy organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy odwiedzających, a swój udział potwierdziło już m.in. ponad 300 wystawców z Polski, Turcji, Portugalii, Austrii, Włoch, Hiszpanii, Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych.

 

STOM – Salon Technologii Obróbki Metali – połączony zostanie w tym roku z Targami METAL, które odbędą się w Kielcach w tym samym czasie. Dzięki temu będzie to jedno z największych wydarzeń w branży w tym roku w Polsce.

 

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia podczas targów stoiska POL-SVER! Będziemy oczekiwali na Państwa we wtorek 19 października w godz. 9.00-16.30, w środę 20 października w godz. 9.00-16.30 oraz w czwartek 21 października w godz. 9.00-15.00.

 

KLIKNIJ ZDJĘCIE I ZOBACZ ZAPOWIEDŹ WIDEO:

 

Do zobaczenia!