2021-10-22

POL-SVER obecny na STOM – Salonie Technologii Obróbki Metali

STOM – Salon Technologii Obróbki Metali to jedna z najważniejszych imprez branży, która odbyła się w dniach 19-21 października na ternie Targów Kielce. Nie mogło na niej zabraknąć branżowego lidera, firmy POL-SVER, której stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających.

 

Nasza obecność podczas tej imprezy była znakomitą okazją do spotkania z klientami i przedstawicielami z branży. Są tutaj osoby z całego świata, reprezentujące najważniejsze firmy. Z kolei zainteresowanie naszym stoiskiem przerosło najśmielsze oczekiwania. To był bardzo owocny czas, który obfitował w merytoryczne dyskusje, wymianę opinii, a także był doskonałą okazją do prezentacji nowości, które pojawiły się w ofercie firmy – mówi Grzegorz Langier, Dyrektor Handlowy Pol-Sver.

 

 

STOM – Salon Technologii Obróbki Metali to jedno z najważniejszych w wydarzeń w branży. Do Kielc przyjechały firmy z Belgii, Białorusi, Francji, Niemiec, Rosji i Ukrainy, a samo wydarzenie uznać można za pomost łączący wschód z zachodem. To właśnie podczas tych targów nawiązywane są kontakty biznesowe o wymiarze globalnym. Spotkania branży obróbki metali w Kielcach to od lat promocja innowacyjnych technologii i możliwość rozmowy z najlepszymi specjalistami.