2022-03-03

Pol-Sver podczas targów Budma 2022

Targi Budma to jedna z najważniejszych imprez organizowanych dla przedstawicieli branży budowlanej. To miejsce wymiany doświadczeń, spotkań z ekspertami oraz doskonała okazja do nawiązania nowych i utrwalenie już istniejących relacji handlowych. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy Pol-Sver.

Niedawno zakończona edycja targów Budma była jubileuszową, trzydziestą odsłoną tej imprezy. To  miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych z wykonawcami, jak również inwestorami z branży budowlanej. Wydarzenie zorganizowane w największych pawilonach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich było okazją do zaprezentowania rynkowych nowości, nowoczesnych technologii oraz wskazania rynkowych trendów.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy być obecni podczas tak wspaniałego wydarzenia. Dziesiątki osób, które odwiedzają nasze stoisko są potwierdzeniem słuszności decyzji zaangażowania firmy Pol-Sver w tego typu wydarzenie. Okazja do spotkania z klientami to dla nas ogromna radość, zwłaszcza, że okres pandemii niejednokrotnie zmuszał nas do ograniczenia kontaków do minimum lub przenosił je w przestrzeń Internetu – mówi Łukasz Penar, Prokurent firmy Pol-Sver.

 

Budma to pod każdym względem zdecydowanie jedna z najciekawszych branżowych imprez. Są tutaj przedstawiciele największych firm, którzy często są również naszymi klientami. Dla nas to naturalne środowisko i okazja do spotkania z kontrahentami lub branżowymi kolegami. To również szansa, aby otworzyć się na inne firmy, które mogą być potencjalnie zainteresowane maszynami z naszego portfolio. To ogromna wartość, której próżno szukać gdzie indziej – dodaje Mariusz Stasiewski, przedstawiciel Pol-Sver obecny podczas targów.

Targi Budma odbyły się w Poznaniu w dniach 1-4 lutego 2022 roku. Były to niezwykle intensywne dni, wypełnione licznymi dyskusjami, pokazami i konferencjami.