Aktualności, 6 czerwca 2022

Pol-Sver ponownie w Poznaniu!

Już po raz drugi w tym roku przedstawiciele firmy Pol-Sver pojawią się ze swoją ofertą w Poznaniu. W dniach od 31 maja do 3 czerwca będzie można spotkać ich na targach ITM INDUSTRY EUROPE. Stoisko Pol-Sver zlokalizowane będzie w Hali 5 pod numerem 82.

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Bogate ekspozycje, liczne konferencje, ale przede wszystkie branżowe debaty eksperckie, to główne cechy tego wydarzenia. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy zawodowo związani są z branżą przemysłową. ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

 Nie zwalniamy tempa! Targi ITM INDUSTRY EUROPE to trzecia tegoroczna impreza branżowa w kraju, podczas której będzie można nas spotkać. Po męczącym okresie pandemii wciąż jesteśmy głodni spotkań z naszymi klientami. Jestem pewien, że każdy, kto odwiedzi nasze stoisko, będzie mile zaskoczony. Przygotowaliśmy na poznańskie targi kilka ciekawych maszyn, które zrobią wrażenie zarówno na osobach od lat związanych z branżą, jak również na tych, którzy dopiero stawiają w niej swoje pierwsze kroki. Zarówno ci pierwsi, jak i drudzy mogą liczyć na nasze wsparcie i fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy! – mówi Grzegorz Langier, Dyrektor Zarządzający Pol-Sver!