2022-01-13

Zdobądź zaproszenie na Targi BUDMA i odwiedź nasze stoisko

 

W dniach 1-4 lutego w Poznaniu odbędzie się największa targowa impreza w Polsce dla branży budowlanej. BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć również POL-SVERU. Znajdziecie nas w Poznaniu z naszymi najważniejszymi produktami dedykowanymi branży budowlanej.

 

CHCESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE NA BUDMĘ?

KLIKNIJ TUTAJ I ZOSTAŃ NASZYM GOŚCIEM NA TARGACH!

 

Branża stricte budowlana to nie do końca nasze naturalne środowisko, mamy jednak na tyle bogatą ofertę, że zawsze z przyjemnością wystawiamy się na BUDMIE, bo mamy do zaoferowania klientom z tego segmentu ciekawe rozwiązania – mówi Łukasz Penar, Dyrektor w firmie POL-SVER – Wielkoletnie doświadczenie nauczyło nas, że podczas BUDMY nasze stoisko jest chętnie odwiedzane przez klientów, szukających innowacyjnych i ciekawych rozwiązań. Cieszymy się, że w tym roku również będziemy mogli spotkać się z nimi, porozmawiać, wymienić spostrzeżeniami i zaprezentować nowości z naszej oferty.

 

Okazji do tego typu doświadczeń nie powinno zabraknąć, bo BUDMA to kluczowe miejsce spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami oraz inwestorami w Europie. Na targach rokrocznie wystawia się około 1000 firm z Polski i zagranicy, a wydarzenie obfituje w nowości produktowe oraz merytoryczne dyskusje i imprezy towarzyszące.

 

BUDMA od trzech dekad jest dla branży tożsama z rozpoczęciem sezonu budowlanego, jak i z miejscem prezentacji nowości i międzynarodowego biznesu. Cieszę się, że nie inaczej będzie w tym roku, i że ponownie zobaczymy się w Poznaniu! – zaprasza na oficjalnej stronie wydarzenia Dariusz Muślewski, Dyrektor Targów BUDMA.

 

W tym roku poza samą ofertą targową podczas BUDMY obędą się m.in.:

  • Kongres Budownictwa Polskiego,
  • Forum Designu i Architektury D&A,
  • Targi Maszyn Budowlanych i Sprzęty Specjalistycznego INTERMASZ,
  • Targi Rozwiązań dla Budownicwa Infrastrukturalnego INFRATEC,
  • Targi Branży Kominkowej KOMINKI.

 

– Oczywiście podczas targów liczmy na zdobycie nowych kontaktów biznesowych, a także na pozyskanie kontraktów warunkujących przecież rozwój każdego przedsiębiorstwa. Jeszcze bardziej zależy nam jednak na utrzymaniu dobrych relacji z klientami, których mamy i którzy są zadowoleni z naszych usług, a takich podczas BUDMY będzie bardzo wielu – podsumowuje Łukasz Penar.

 

ZDOBĄDŹ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE NA BUDMĘ W POZNANIU.

WYSTARCZY, ŻE POŚWIĘCISZ JEDNĄ MINUTĘ!