Laser Isse

Laser ISSE założony w 2003 roku w Turcji jako pionierska firma usługowa w branży grawerowania laserowego i systemów spawania. Przedsiębiorstwo stale poszerza zakres zastosowania technologii laserowej dla wielu gałęzi przemysłu.


W efekcie współpracy z europejskimi dostawcami stali się dystrybutorem części wymiennych, np. lamp laserowych, prętów, filtrów, luster, okien ochronnych, soczewek, elementów rurowych, przewodów światłowodowych oraz gogli do urządzeń laserowych różnych marek, w wielu krajach Bliskiego Wschodu, Europy, Azji oraz Turcji.
Od 2008 roku produkują i dostarczają systemy grawerowania, cięcia i spawania: np. grawerowania i cięcia 2D, cięcia laserowego materiału z kręgu, aplikacji z zakresu robotyki i rozwiązań „pod klucz” z wykorzystaniem różnych rodzajów laserów, np. laserów światłowodowych, DPSS, Nd:YAG, UV, dyskowych i CO2.


Dzięki  międzynarodowemu, młodemu, dynamicznemu zespołowi dostarczyli i uruchomili ponad 1300 systemów, które przez 10 lat wyeksportowali do 37 krajów, począwszy od Stanów Zjednoczonych, a skończywszy na Chinach.
 Celem LASER ISSE jest większe zaangażowanie w branży technologii laserowej na ogólnoświatową skalę. Obecni na wielu targach handlowych na całym świecie, posiadają również przedstawicieli w 14 krajach oraz biura w Stanach Zjednoczonych i Niemczech.
Traktują  zadowolenie klientów jako największy priorytet, zawsze starają się zaoferować więcej, niż klienci mogą oczekiwać. Dzięki  innowacyjnemu i kreatywnemu podejściu zawsze spełniają wymogi stawiane przez klientów.

Strona producenta: http://www.laserisse.com

KATALOG

Pobierz aktualny katalog Pol-Sver