Aktualności, 13 marca 2023

Pol-Sver zaprasza na swoje stoisko E07 STOM-TOOL 2023

Już niedługo czyli 28-31 marca w Kielcach, odbędą się kolejne Targi STOM-TOOL, organizowane cyklicznie w ramach „Przemysłowej Wiosny STOM”. Będzie to XVI odsłona tego eventu, choć w tym roku organizatorzy zapewnili wystawcom i odwiedzającym aż cztery dni wystawowe.

Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL to spotkanie branżowe, na którym nie mogło zabraknąć firmy Pol-Sver.

– STOM to bezsprzecznie wydarzenie na skalę międzynarodową, na którym warto być. Zarówno wystawcy jak i odwiedzający cenią sobie ten event ze względu na szeroki wachlarz tematyki branżowej. Staramy się co roku pojawiać na targach w Kielcach ponieważ jest to doskonałe miejsce spotkania z naszymi klientami, pokazania naszych maszyn i zmian technicznych, które wprowadzają producenci, np. w oprogramowaniu lub osprzęcie maszyn, które mamy w sprzedaży. Musimy też pamiętać, że maszyny, które dystrybuujemy podlegają nieustannie udoskonaleniom, których celem jest zwiększenie ich efektywności i dokładności wykroju przy polepszeniu ekonomiczności i energooszczędności. Te wszystkie elementy pokazujemy i omawiamy przy okazji obecności na eventach typu STOM-TOOL – mówi Grzegorz Langier, Dyrektor Zarządzający Pol-Sver.

W tym roku zapraszamy wszystkich na stoisko E07, na którym zaprezentujemy:

– Laser światłowodowy DURMA HD-FL 3015, obszar roboczy 3×1,5 m, źródło IPG 6kW

– prasę krawędziową DURMA typ AD Servo 30175  – 3m, 175t, laserowy pomiar kąta, mocowanie Wila, sterownik Delem

– prasę krawędziową DURMA AD-ES 1240 z Robotem Yaskawa – zrobotyzowana cela gnąca z prasą serwoelektryczną do małych detali 1,2m 40t

– gratowarki automatyczne i ręczne LOEWER

– linie do rozkroju blachy SLINET – 1250mm, 1.0mm, automatyczne ustawianie noży do cięcia wzdłużnego

– narzędzia do pras krawędziowych i wykrawarek EUROSTAMP.

Laser Durma
Durma

Maszyny i oprogramowanie zaprezentowane na stoisku Pol-Sver jak zwykle będą miały nie tylko formę wystawienniczą, ale również prezentacyjną i pokazową. Nasi Technicy i Przedstawiciele Handlowi postarają się odpowiedzieć  na wszystkie nurtujące pytania odwiedzających, zarówno dotyczące technicznych aspektów i możliwości urządzeń, jak i biznesowych problemów przyszłych umów.

Zapraszamy na stoisko E07