Aktualności, 13 marca 2024

Odkryj Przyszłość Obróbki Metalu na Targach STOM z Pol-Sver!

Jest nam niezmiernie miło ponownie zaprosić Państwa na targi STOM w Kielcach – wydarzenie, które stanowi kluczowy punkt na mapie branżowych wydarzeń w Polsce. Targi STOM dla nas, Pol-Sver, to nie tylko okazja do zaprezentowania naszych najnowocześniejszych technologii w obróbce metalu, ale również idealne miejsce do wymiany doświadczeń oraz budowania trwałych relacji biznesowych z naszymi klientami i partnerami.

Premiera w Polsce: PowerBend Professional Up&Down od Schröder
|
W tym roku targi nabierają dla nas wyjątkowego znaczenia. Z dumą zaprezentujemy rewolucyjną zaginarko-krawędziarkę PowerBend Professional Up&Down od naszego niemieckiego partnera – firmy Schröder. Jest to pierwsza maszyna tego typu na polskim rynku, która z definicji zmienia reguły gry w obróbce blach o grubości do 3mm, dzięki innowacyjnej technologii dwustronnej obrotowej belki dociskowej. Zaawansowane sterowanie z wizualizacją 3D zagwarantuje użytkownikom niezrównaną wygodę oraz efektywność pracy.

Innowacje w Automatyzacji od Pol-Sver
Jako lider w dostarczaniu rozwiązań dla obróbki plastycznej blach i rur, na targach STOM przedstawiamy również inne technologie, które mają potencjał zmienić oblicze branży:

DURMA HDFL – zaawansowana wycinarka światłowodowa, definiująca nową erę w szybkości oraz precyzji cięcia.

DURMA AD-ES + YASKAWA – zrobotyzowane stanowisko ze 100% elektryczną prasą krawędziową DURMA, robotem YASKAWA i oprogramowaniem M-Robot firmy METALIX.

LOEWER DiscMaster 4TD – gratowarka automatyczna, będąca kluczem do perfekcyjnego wykończenia obrabianych powierzchni.

Nie pozwól, by ta wyjątkowa okazja przeszła obok Ciebie. Przyjdź i przekonaj się na własne oczy, jak innowacyjne rozwiązania od Pol-Sver mogą wyznaczać nowe standardy w efektywności oraz energooszczędności w Twoim przedsiębiorstwie.