Aktualności, 25 marca 2024

Targi STOM Kielce 2024 za nami! Dziękujemy za Waszą obecność!

W dniach 19-22 marca 2024 roku, targi STOM w Kielcach stały się epicentrum innowacji dla przemysłu obróbki metalu. Pol-Sver, lider w dostarczaniu zaawansowanych technologii obróbki plastycznej blach i rur, zaprezentował swoje najnowocześniejsze rozwiązania, które definiują kierunek rozwoju produkcji przemysłowej.

Pierwszy Dzień – Automatyzacja w Centrum Uwagi
Już pierwszego dnia targów, nasze stoisko zyskało ogromne zainteresowanie dzięki prezentacji zrobotyzowanej obsługi prasy krawędziowej Durma International AD-ES, działającej w synchronizacji z robotem Yaskawa Polska. Ta współpraca, realizowana przez naszego integratora Arama, pokazuje, jak automatyzacja staje się kluczowym elementem przyszłości produkcji.

Drugi Dzień – Precyzja Cięcia Laserowego
Drugiego dnia targów skupiliśmy się na prezentacji naszego dynamicznego lasera z napędami liniowymi i głowicą Precitec Procutter 2.0 z autofocusem. Demonstracja pokazała, jak nowoczesne technologie cięcia laserowego potrafią zrewolucjonizować branżę, oferując szybkość, czystość cięć oraz bezprecedensową precyzję.

Moc Spotkań i Rozmów
Trzeci dzień targów obfitował w inspirujące rozmowy i spotkania z naszymi mocnymi klientami, pokazując siłę naszych rozwiązań, jak nasza zaginarka PowerBend Professional. Technologia gięcia góra/dół, doskonale radząca sobie w cyklu pół-automatycznym, potwierdziła swoją efektywność i innowacyjność.

Ostatni Dzień – Odkryj Innowacyjne Gratowarki Loewer
Na zakończenie targów STOM zachęcaliśmy do zapoznania się z ofertą naszych gratowarek Loewer, które są kluczem do automatyzacji procesu obróbki krawędzi blach. To była doskonała okazja, aby na żywo zobaczyć, jak nasze zaawansowane technologie mogą wpłynąć na poprawę efektywności i jakości produkcji.