Aktualności, 15 kwietnia 2022

Dziękujemy za Twoją obecność! Targi Stom-Tool 2022 za nami!

Dziesiątki spotkań, setki uścisków dłoni i mnóstwo wizyt na naszym stoisku! To były trzy bardzo intensywne, ale i szalenie satysfakcjonujące dni podczas targów Stom-Tool, które w dniach 5-7 kwietnia odbyły się w Kielcach. Dziękujemy wszystkim, którzy byli naszymi gośćmi i zapoznali się z naszą ofertą handlową.

Tegoroczna edycja Stom-Tool – Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi – okazała się ogromnym sukcesem, a frekwencja w Kielcach dopisywała przez wszystkie trzy targowe dni. Na wysokości zadania stanęli wystawcy, a w szczególności goście, którzy licznie odwiedzili jedną z najważniejszych branżowych imprez w naszym kraju. Odwiedzający tłumnie pojawiali się również na stoisku Pol-Sveru, na którym serwisanci oraz przedstawiciele handlowi raz po raz prezentowali funkcjonalność wystawianych urządzeń i opowiadali o ich możliwościach zainteresowanym gościom.

– Odwiedzający nasze stoisko podczas Stom-Tool nie mogli narzekać na brak prezentacji sprzedawanych przez nas urządzeń. Pokazaliśmy wiele nowoczesnych maszyn, a największym zainteresowaniem cieszyły się laser HD-FL 3015 oraz prasy krawędziowe – mówi Łukasz Penar, Dyrektor i Prokurent w firmie Pol-Sver – W szczytowych godzinach zainteresowanie naszą ofertą było tak duże, że nie byliśmy w stanie obsłużyć w tym samym czasie wszystkich klientów, choć w Kielcach reprezentowali nas wszyscy Przedstawiciele Handlowi oraz kilka osób z Działu Serwisu.

Praktycznie każde urządzenie zaprezentowane przez Pol-Sver w halach Targów Kielce znalazło swoich entuzjastów. Przez trzy dni pocięliśmy kilkaset arkuszy różnej grubości blachy, pogięliśmy ją w niezliczonej ilości konfiguracji i powycinaliśmy laserem różnorakie wzory. Każdy zainteresowany mógł szczegółowo zapoznać się z pracą konkretnego urządzenia, poznać jego specyfikację techniczną, a także porozmawiać z ekspertami o jego możliwościach oraz konfiguracji cenowej.

– Cieszymy się, że po raz kolejny przygotowane przez nas urządzenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem naszych gości. Każdemu, kto odwiedził nas podczas targów i z kim  mogliśmy uścisnąć dłoń lub wymienić się kilkoma zdaniami, jesteśmy niezmiernie wdzięczni i pragniemy podziękować z osobna – mówi Grzegorz Langier, Dyrektor Handlowy firmy Pol-Sver – Bez zadowolonych klientów nie byłoby nas i naszej firmy, a takie imprezy jak Stom-Tool tylko utwierdzają w nas przekonanie, że to co robimy, robimy dobrze, bo zaufania, wdzięczności czy lojalności kontrahentów nie da się kupić, można je jedynie wypracować. Jak udowodniły targi w Kielcach, nam idzie to całkiem dobrze.

– Pol-Sver to firma, z którą współpracuję od wielu lat i na którą zawsze mogę liczyć – potwierdza Robert Reisner, właściciel firmy FORMAT – Zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej maszyny, w doradztwie czy doszkoleniu mojej kadry, a kiedy potrzebna jest pomoc serwisowa, współpraca z nimi przebiega wzorcowo. To partner biznesowy odpowiedni na każdy czas – i wtedy, gdy biznes rozwija się świetnie, i wtedy, gdy z różnych przyczyn musi wyhamować. To firma zatrudniająca ludzi pełnych zaangażowania, którzy na pierwszym miejscu traktują cię jak człowieka, a dopiero potem jak klienta.

Dziesiątki rozmów na pewno przełożą się na konkretne decyzje biznesowe i finalizacje zakupu nowych urządzeń przez klientów. Nie to jednak w samej targowej formule jest najważniejsze, liczą się bowiem także same spotkania z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami, rozmowy ze wszystkimi zainteresowanymi asortymentem Pol-Sveru, a także czysto koleżeńskie spotkania z kolegami z branży. To wartość sama w sobie, której w żaden sposób nie oddadzą spotkania online czy telefoniczne rozmowy.