Aktualności, 22 marca 2022

Pol-Sver na Targach STOM-TOOL. Zostań naszym gościem!

W dniach 5-7 kwietnia w halach Targów Kielce odbędzie się piętnasta edycja znanych już w całej Europie Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. Na tak ważnym dla branży wydarzeniu nie może zabraknąć również firmy Pol-Sver, która do stolicy województwa świętokrzyskiego zabierze ze sobą kilka najciekawszych maszyn.  

Tegoroczne Targi STOM-TOOL odbędą się w Kielcach w dniach 5-7 kwietnia. Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcą Państwo nas odwiedzić – nasze stoisko to E3. Pol-Sver na tegoroczną edycję targów przygotował dla swoich klientów kilka interesujących propozycji, jedną z nich będzie prezentacja urządzenia HD-FL 3015, precyzyjnej, szybkiej wycinarki laserowej z napędami linowymi.

– Na tak ważnych targach jak STOM-TOOL zawsze staramy się prezentować najciekawsze i cieszące się największym zainteresowaniem klientów urządzenia. Dlatego w Kielcach zdecydowaliśmy się udostępnić m.in. laser HD-FL 3015 – mówi Grzegorz Langier, Dyrektor Handlowy Pol-Sver – To nowoczesna, światłowodowa wycinarka laserowa firmy Durma, która gwarantuje nie tylko szybsze, ale przede wszystkim wydajniejsze i bardziej energooszczędne cięcie arkuszy blachy. Zapraszamy wszystkich, żeby poznali bliżej to innowacyjne urządzenie. Z przyjemnością spotkamy się z każdym kontrahentem i odpowiemy na wszystkie pytania.

Laser HD-FL 3015 to niejedyne urządzenie, które zaprezentowane zostanie na stosiku Pol-Sver. Odwiedzający będą mogli zapoznać się również m.in. z prasą krawędziową hydrauliczną oraz servoelektryczną, z gratowarką do blach, a także z absolutną nowością na polskim rynku – linią do rozkroju blach Slinet typ S 1.0 z automatycznym ustawianiem szerokości cięcia wzdłużnego.

– Ciekawą maszyną, jaką będą mogli zobaczyć w Kielcach nasi klienci będzie również energooszczędna prasa elektryczna serii AD-ES z programowaną laserową kurtyną bezpieczeństwa – dodaje Grzegorz Langier – Zastosowane w niej rozwiązania znacznie zwiększają codzienną wydajność pracy maszyny.

Chętnych do zapoznania się z naszymi urządzeniami zapraszamy do stoiska E3 na Targach Kielce. Odbierz bezpłatną wejściówkę i bądź naszym gościem na tym wydarzeniu!

Na wszystkich zainteresowanych naszą ofertą czekamy we wtorek i środę (5-6 kwietnia) w godz. 9.00-17.00 oraz w czwartek (7 kwietnia) w godz. 9.00-15.00. Sprawdź jak dojechać na Targi Kielce oraz odwiedź oficjalną stronę Targów.  

Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL 2022 to jeden z głównych elementów trzydniowej imprezy, która odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia na Targach Kielce. Poza nią na jedno z najważniejszych przemysłowych wydarzeń roku składają się: STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

Podczas ostatniej edycji Targów całą imprezę odwiedziło ponad 10 000 osób, a trzy dni wydarzenia wygenerowały setki spotkań i branżowych rozmów oraz zaowocowały dziesiątkami nowych kontraktów. Wierzymy, że również tegoroczna edycja STOM-TOOL okaże się dużym sukcesem, a spragnieni bezpośrednich kontaktów klienci chętnie będą odwiedzali nasz punkt.