Aktualności, 13 czerwca 2022

ITM INDUSTRY EUROPE 2022 za nami! Dziękujemy za Waszą obecność!

Odbywające się w Poznaniu na przełomie maja i czerwca targi ITM INDUSTRY EUROPE dobiegły końca. Impreza okazała się ogromnym sukcesem, w ciągu czterech targowych dni odwiedziło ją 11 687 uczestników, którzy zapoznali się z ofertą blisko 600 dostawców. W gronie tym po raz kolejny znalazła się firma Pol-Sver!

Pol-Sver konsekwentnie, od lat wystawia się na targach ITM INDUSTRY EUROPE, prezentując swoje urządzenia z szerokiego portfolio, skierowanego do polskich przedsiębiorców. W tym roku firma znów zaprezentowała kilka najwyższej klasy maszyn pochodzących od czołowych światowych producentów. Kilku z nich gościło zresztą na zaproszenie Pol-Sveru i było obecnych dla uczestników targów przez wszystkie wystawowe dni.

– Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy gościć na swoim stoisku przedstawicieli firm DURMA i WEMO, którzy przez cztery dni targów byli do dyspozycji naszych gości – mówi Łukasz Penar, Dyrektor i Prokurent w firmie Pol-Sver – Wspólnie z nimi odbyliśmy mnóstwo inspirujących rozmów, nawiązaliśmy nowe relacje biznesowe oraz zacieśniliśmy te, które są naszym motorem napędowym od wielu lat.

W Poznaniu Pol-Sver zaprezentował jedno z najokazalszych stoisk spośród wszystkich firm w branży. Znalazło się na nim miejsce na najciekawsze projekty i na maszyny, które cieszą się największym uznaniem Klientów. Stoisko opatrzone zostało nowym brandingiem, nawiązującym do innowacyjności i rozwoju. To atrybuty, które od ponad 30 lat towarzyszą firmie i sprawiają, że rozwija się ona niezwykle dynamicznie, konsekwentnie poszerzając swoją ofertę.

Cieszymy się, że po raz kolejny nasz udział w ITM INDUSTRY EUROPE okazał się nie tylko ciekawą przygodą, ale bardzo pożytecznym doświadczeniem. dziesiątki Klientów, które odwiedziły nasze stoisko utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że nasza obecność na tego typu imprezach jest obowiązkowa! – mówi Grzegorz Langier, Dyrektor Handlowy w firmie Pol-Sver – Dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy spotkać się osobiście, uścisnąć sobie dłonie, wymienić chociaż kilka zdań. To bardzo ważne zarówno dla nas, jak i dla naszych Klientów.

Specjalnymi gośćmi Pol-Sveru, którzy przez cztery dni poznańskich targów pomagali Klientom zgłębiać tajniki wybranych maszyn byli: Hans Flipse, Sales & Business Development w firmie WEMO oraz Serhat Akin, Regional Sales Executive w firmie DURMA. Dla obu nie była to pierwsza wizyta podczas targów organizowanych w Polsce i jak zapewniają – nie ostatnia. Każda obecność przedstawicieli wywodzących się bezpośrednio od producenta przynosi tylko dodatkowe korzyści dla Klientów i pozwala im poznać produkt od innej strony.

Jak zaznacza Serhat Akin z DURMY: – Szykujemy się już do kolejnych targów i planujemy duże stoisko, które będzie zlokalizowane bezpośrednio przy ekspozycji Pol-Sveru. To bez cienia wątpliwości jeden z największych i najbardziej kluczowych graczy w naszym segmencie w Europie, nie wyobrażamy sobie zatem, aby nie działać wspólnie dla dobra naszych Klientów. Pol-Sver to dla nas znacznie więcej niż partner biznesowy, traktujemy się jak bliscy przyjaciele, jak rodzina, dlatego z dumą przyjęliśmy zaproszenie na ITM INDUSTRY EUROPE i możliwość wspólnej prezentacji naszych maszyn.


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE. Zapraszamy na kolejne targowe imprezy z naszym udziałem, a także na Dni Otwarte Pol-Sveru, które odbędą się wczesną jesienią w siedzibie firmy w Warszawie.